Boyser s.r.o.

Technológie
Stroje
Služby
Dotazníky zariadení
Novinky a akcie
Ponuka čerpadiel skladom
Kariéra
Kontakt

Boyser - Katalóg produktov - Hadicové čerpadlá, výveny, dúchadlá.

Ulož si katalóg BOYSER (2,45 MB)

Boyser - Katalóg produktov - Meranie a regulácia - Zariadenia a komponenty - služby

Ulož si katalóg MaR BOYSER (2,44 MB)

Boyser - Kalendár na rok 2017

Stiahni si kalendár na rok 2017

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

Novinky a akcie 2017

Čerpadlá Saturn Argal ZGS a ZMS

Spoločnosť Argal vyrába čerpadlá technológiou vstrekovania RTM. Diely sú vyrábané tak, že pred vstreknutím živice sa do formy nanášajú dlhé vlákna zo sklenených vlákien. Použitie mriežky zo sklolaminátu s rôznou hmotnosťou, orientáciou a počtom textúr posilňuje štruktúru čerpadla vo väčšine mechanicky požadovaných priestorov a zároveň ponúka vysoko kvalitnú povrchovú úpravu a vynikajúcu chemickú odolnosť namočených povrchov.

Čerpadlá Saturn Argal ZGS a ZMS Katalóg - Čerpadlá Saturn Argal ZGS a ZMS Čerpadlá Saturn Argal ZGS a ZMS

Čerpadlá Saturn sú k dispozícii v dvoch verziách: ZGS (kozlíkové s pružnou spojkou) a ZMS (prírubové pripojenie).

Prietok: do 1350 m3/hod.
Konštrukcia: krátke alebo dlhé
Výkon motora: 3 ÷ 160 kW
Namáčané časti: sklolaminát

Čerpadlá Saturn Argal ZGS a ZMS

Použitie

Konštrukcia a vlastná odolnosť FRP prináša týmto čerpadlám mechanickú pevnosť, ktorá sa dá porovnať s čerpadlami vyrobenými z kovových zliatin. Konštrukcia, ktorá je k dispozícii s rôznymi zmesami epoxy-vinylesteru, robí tieto čerpadlá odolné voči širšiemu zoznamu korozívnych a stredne abrazívnych chemikálií. Môžu sa používať pre bežné použitie ale aj pre aplikácie s morskou vodou: ako alternatíva pre kovové čerpadlá ide ideálne pre aplikácie na úpravu vody, pre akvárium s morskou vodou, pre čistenie komunálnych a priemyselných odpadových vôd, ako aj pre všeobecné výrobné procesy s chemickými kvapalinami.


Domáce vodárne AKCIA 2017 s ďalšou 5% zľavou

Domáce vodárne modernej konštrukcie so samonasávacími čerpadlami a nádržou sú určené na zásobovanie domácností, záhrad, výrobných prevádzok a podobne. V sortimente nájdete rôzne výkonnostné kategórie (prietok, tlak) a objemy nádrží od 24 do 100 litrov. Výber konzultujte s odborným personálom firmy Boyser s.r.o. Akcia 2017 platí na celom území Slovenska pre domáce vodárne z priloženého PDF prospektu, pričom na uvedené ceny s DPH poskytne firma Boyser s.r.o. ďalšiu zľavu vo výške 5%. Cena je EXW teda sklad Prešov. V prípade dodávky špedíciou je platba v hotovosti, alebo proforma faktúrou a príplatok za prepravné náklady SK je 7,-€.

Domáce vodárne Ebara Boyser - Domáce vodárne AKCIA 2017 s ďalšou 5% zľavou Domáce vodárne JCR

„NEPREDÁVAME IBA ČERPADLÁ… DODÁVAME INŽINIERSKE RIEŠENIA“


Služba čistenie výmenníkov tepla

Pýtate sa ako vyčistiť výmenník tepla? Potrebujete vyčistiť výmenník tepla vo Vašej firme?

Firma Boyser s.r.o. vyvinula nové zariadenie pre čistenie doskových výmenníkov, mobilnú CIP stanicu BCS150. Kompletne antikorové zariadenie je vybavené 150 l nádržou, účinným ohrevom, pulzným čerpadlom a riadiacim systémom. Na všetko existuje riešenie! Kontaktujte servisné stredisko firmy Boyser s.r.o. info@boyser.sk

Služba čistenie výmenníkov tepla - CIP stanica BCS150

Čistenie výmenníkov tepla

V technologických procesoch sa často používajú výmenníky tepla. Funkciou výmenníka tepla je preniesť teplo z jednej kvapaliny na inú kvapalinu, alebo médium ktoré je oddelené kovovou stenou, pričom obe média môžu mať rôzne prietoky, teploty, či fyzikálne vlastnosti. Pri používaní výmenníka tepla dochádza k usadzovaniu látok na vnútorných stenách výmenníka. Najčastejšie vznikajú usadeniny z dôvodu sedimentácie, usadzovania, kryštalizácie, chemickou reakciou, koróziou, biologickým pôsobení alebo ich rôznou kombináciou. Zanesením výmenníka usadeninami sa zhoršujú hydraulické pomery vo výmenníku, čo má za následok zhoršenie prenosu tepla a zásadný vplyv na celú technológiu s výmenníkom.

Čítajte viac...


Rietschle - C-Rada zubových vývev

Rietschle - C-Rada zubových vývev

Čerpadlové čerpadlá a kompresory značky Elmo Rietschle vytvárajú bezkontaktné vákuum alebo stlačený vzduch efektívne a ekonomicky. To je možné z dôvodu princípu vnútornej kompresie. Plyn je pred komprimovaný v kompresnej komore a potom je vypustený. To vedie k zrejmej úspore energie v porovnaní s dizajnom ventilátora s rotačným lalokom bez vnútornej kompresie.

Pozrite si nové video zubovej vývevy Rietschle a nové vákuové čerpadlá a nízkotlakové kompresory a zistite, ako môžete využiť tento stroj. Je energeticky úsporný, má nízky hluk a kompaktnosť. A vo svojej verzii XD sa dá použiť pre náročné aplikácie najmä v mokrom prostredí. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.


Nový katalóg čerpadiel SAER rady IR a MG

Hlavnou novinkou je rozšírený sortiment s novými modelmi s výkonmi do 45 kW. V katalógu prikladáme zoznam nových modelov. Výkony takmer všetkých čerpadiel s rozsahom boli revidované a zlepšené, najmä pokiaľ ide o účinnosť.

Nový katalóg čerpadiel SAER rady IR a MG

Všetky čerpadlá sú k dispozícii s motorom s výkonom IE2 alebo IE3 (1), ako to vyžaduje súčasná európska smernica ErP - Energy Related Products. Hodnota indexu MEI je zobrazená pre každé čerpadlo, aby bolo možné zvoliť vždy podľa Smernice ErP (2) .
Pridané boli aj rôzne technické informácie, ako napríklad:

 • Technické charakteristiky všetkých motorov
 • Odporúčania pre inštaláciu
 • Aktualizované tabuľky pre výber náhradných dielov
 • Informácie o nových európskych smerniciach o účinnosti motorov a čerpadiel.
Leták - Novinka - SAER rada IR a MG
formát PDF; veľkosť súboru 0,11 MB
Nový katalóg SAER rady IR a MG
formát PDF; veľkosť súboru 20 MB

Čítajte viac...


Stretneme sa s Vami na veľtrhu v Nitre!

Pozývame Vás na Medzinárodný strojársky veľtrh Nitra 2017. Nájdete nás na vonkajšej ploche pred pavilónom M2.

Firma Boyser s.r.o. Vás pozýva na Medzinárodný strojársky veľtrh Nitra 2017. Predstavíme Vám novinky z oblasti technológií pre čerpanie, miešanie, chladenie a prenosu tepla. Exkluzívnym partnerom na výstave bude firma Yamada japonský výrobca technológií a čerpadiel pre pohon stlačeným vzduchom. Yamada predstaví automobilový príves s expozíciou čerpadiel, všetkých veľkostí materiálových prevedení, membrán, konštrukcie, funkcií a príslušenstva. Pre všetkých návštevníkov nášho stánku máme pripravené malé prekvapenie.

Pozývame Vás na Medzinárodný strojársky veľtrh Nitra 2017. Nájdete nás na vonkajšej ploche pred pavilónom M2.

Kolektív firmy Boyser s.r.o. sa tešíme na Vašu návštevu.


Akcia Yamada Roadshow 2017

Akcia Yamada Roadshow 2017 spojená s výstavou na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu MSV Nitra 2017 prináša zákazníkom opäť výhody spojené so špeciálnou akciou "Starú za novú".

Akcia Yamada Roadshow 2017 - Starú pumpu za novú Yamadu

Vymeňte Vaše staré drahé a na náhradné diely nákladné vzduchové membránové čerpadlo iného výrobcu za nové čerpadlo Yamada. Okrem toho že získate nové čerpadlo, my Vám vrátime časť ceny za nové čerpadlo cez akciu "Starú pumpu za novú Yamadu". Držíme v slovenskom sklade množstvo čerpadiel Yamada. Štandardné čerpadlá Yamada sme schopní dodať v krátkom čase aj z EU distribučného skladu Yamada v holandskom Hengelo do 5 až 10 pracovných dní. Vymeňte Vaše staré vzduchové membránové čerpadlo a začnite využívať výhody novej Yamady! Dôkaz je v čerpadle!


Špeciálna akcia Boyser čerpadlo RBT100

Firma Boyser s.r.o. ponúka na predaj pekné, kvalitné, veľké, výkonné čerpadlo rady RBT-100.

Hadicové čerpalo Boyser RBT-100

Bezupchávkové hadicové čerpadlo Boyser RBT-100 je riešením čerpania kvapalín pre ťažké podmienky v baniach, chemickom, papierenskom, keramickom priemysle. Je určené na čerpanie problematických médií s obsahom pevných častíc, abrazívnych, chemicky agresívnych, hustých, korozívnych alebo na čerpanie citlivých médií. Pre veľkosť čerpadla RBT-100 sú dostupné hadice z materiálov NR, NBR a EPDM.

Akcia - Boyser čerpadlo RBT-100
formát PDF; veľkosť súboru 0,45 MB
Hadicové čerpadlá Boyser rady RBT-100
formát PDF; veľkosť súboru 0,17 MB

Čítajte viac...


Indukčné prietokomery FLOW 33 s bluetooth čipom

Firma Boyser s.r.o. prináša na slovenský trh sortiment indukčných prietokomerov EU výrobcu. Výhodou prietokomerov je veľká variabilita procesných pripojení, možnosť celonerezového (antikorového) prevedenia, široká škála výstupov a komunikácií, rozsiahly výber materiálov, výsteliek a elektród, možnosť užívateľského nastavenia cez Bluetooth.

Boyser - Indukčné prietokomery FLOW 33 s bluetooth čipom

Výrobca má vlastné vývojové centrum, autorizované metrologické stredisko. Výroba OEM prietokomerov podľa požiadavky zákazníka aj pre ATEX prostredie.

Čítajte viac...


Nová čerpadlá rady L

Jednostupňové in-line čerpadlá

Čerpadlá SAER

Či už hľadáte tiché riešenie alebo odolnosť pri vysokých teplotách pre Vaše HVAC systémy, odpoveďou sú nové čerpadlá Saer rady L. In-line čerpadlo, ktoré sa vyznačuje inovatívnym kompaktným dizajnom pre úsporu miesta, v kombinácii so špeciálnou konštrukciou z tvárnej liatiny, ktorá zaisťuje konštantný výkon aj v ťažkých pracovných podmienkach. Vyrobené v Taliansku. Kvalita zaručená.

Silné
Vyrobené s robustnou konštrukciou z tvárnej liatiny pre teploty až do 140 ° C. Hriadeľ z nerezovej ocele ako štandard. Monoblokové prevedenie pre ušetrenie miesta a zníženie hladiny hluku. Prevádzkový tlak: PN16 ako štandard (PN25 na vyžiadanie až do svetlosti DN50).

Prispôsobivé
Kompaktný in-line dizajn pre jednoduchú inštaláciu a zníženie celkových rozmerov. Široký výber, pre všetky potreby: 27 typov, veľkosti od DN 32 do DN 150, výkon motora od 0,37 do 75 kW, s frekvenciou 50 a 60 Hz, 2 a 4 pól.

S úsporou energie
Kompatibilný s ErP systémom pre dramatické zníženie prevádzkových nákladov. Motor s triedou účinnosti IE2 a IE3, verzia s integrovaným meničom až do 15 kW. Výkonnosť hydraulického systému MEI (Index min. účinnosti)> 0,7 u väčšiny modelov, optimalizovaná geometria pre prevenciu vírenia kvapaliny a zvýšenie energetickej účinnosti.

Spoľahlivé
Široký výber materiálov a mechanických upchávok pre rôzne aplikácie (vykurovanie, chladenie, domáce a priemyselné aplikácie dodávky vody atď ...). Obežné koleso zo šedej liatiny, bronzu a antikorovej ocele AISI316.

Čítajte viac...


Rok: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Boyser s.r.o.
Budovateľská 38, 080 01 Prešov, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2017 Boyser s.r.o. Všetky práva vyhradené!