Boyser s.r.o.

  • 000-technologieBoyser - Technológie
  • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
  • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
  • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
  • 004-pohonyBoyser - Pohony
  • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
  • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
  • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
  • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
  • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
  • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

Kariéra

Hľadáte prácu? My zasa hľadáme nových kolegov / pracovníkov.

Boyser - Kariéra - Hľadáme zamestnanca

Opravár, údržbár, servisný technik

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • oprava technických zariadení dodávaných firmou Boyser s.r.o. - čerpadiel, vývev, dúchadiel a pod.
  • servisná činnosť – servis a servisné zásahy aj u zákazníkov firmy
  • demontáž, montáž a oživenie nových, alebo opravených zariadení
  • montážne a zámočnícke práce v dielni, pracovné činnosti - rezanie, brúsenie, lisovanie, zváranie, lakovanie, výroba jednoduchých strojných častí
  • rozhodovanie o spôsobe a realizácii opravy
  • zodpovednosť za opravené zariadenia
  • údržbárske práce na budove firmy

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • finančné ohodnotenie na základe výkonového systému
  • mobilný telefón
  • III. piliér – DDS
  • stravné lístky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • požadujeme odborné min. učňovské, SŠ vzdelanie technického a strojárenského smeru s maturitou
  • podmienkou je znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • ovládanie Office, OpenOffice.org, Microsoft Outlook na používateľskej úrovni
  • vodičský preukaz B
  • prax a skúsenosť s čerpacou technikou sú výhodou
  • zváračský preukaz výhodou
  • schopnosť samostatne pracovať, učiť sa a zvyšovať svoju odbornú úroveň
  • seriózny a zodpovedný prístup k práci
  • manuálna zručnosť a technické myslenie

Ak vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu ekonom@boyser.sk. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

K svojej žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. "V súlade so zákonom 428/2002 Z. z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Boyser s. r. o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Administratívno - technický pracovník

Náplň práce:

  • obchodná a technická činnosť,
  • tvorba technických a cenových ponúk,
  • administratívne práce pri evidencii a spracovaní objednávok, potvrdenia objednávok,
  • po zaučení poskytovanie technických odborných riešení podľa požiadaviek zákazníka,
  • komunikácia s tuzemskými a zahraničnými dodávateľmi,
  • starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov, osobné návštevy u zákazníkov,
  • plnenie pokynov podľa nadriadeného,
  • bežné administratívne činnosti týkajúce sa firmy.

Iné výhody:

  • finančné ohodnotenie na základe výkonového systému,
  • mobilný telefón,
  • III. piliér – DDS,
  • stravné lístky.

  • požadujeme min. SŠ vzdelanie – technického a strojárenského smeru s maturitou,
  • ponuka je vhodná aj pre uchádzačov s nasledujúcim vzdelaním: stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa,
  • Microsoft Office, OpenOffice – pokročilý, dobré PC zručnosti,
  • anglický jazyk - mierne pokročilý,
  • vodičský preukaz typ B,
  • komunikačné a prezentačné schopnosti,
  • schopnosť samostatne pracovať, učiť sa a zvyšovať svoju odbornú úroveň,
  • seriózny a zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť,
  • technické myslenie,
  • prax nie je nutná, pozícia vhodná aj pre absolventa.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite váš profesijný životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: ekonom@boyser.sk. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

K svojej žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. "V súlade so zákonom 428/2002 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Boyser s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovatel'om. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt

Do pozornosti odporúčame ďalšie naše webové stránky: boulton.sk, boyser.eu, boyser.sk, comaccal.sk, doseuro.sk, fluidmix.sk, fpz.sk, gemmecotti.sk, grun.sk, mixtron.sk, omac.sk, ompi.sk, rietschle.sk, santoprene.sk, spandau.sk, sydex.sk, turck.sk, ubytovnamlyn.sk, varisco.sk, yamada.sk

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2024 Boyser s.r.o. | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov